Топ продаж

Тачки: Шериф (Cars: Sheriff) Mattel. Машинки металеві із м/ф Тачки Дісней Піксар
700 ₴
- Готово к отправке
- Код: CARS-SHERIFF-1
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тачки: Шериф (Cars: Sheriff) Pixar Disney. Машинки металеві з м/ф Тачки Дісней Піксар
Машинки з мультфільму "Тачки" не просто порадує Вашу дитину, а приведе її в повне захоплення!!
Розмір моделі:
Довжина: 8.5 см; Ширина: 4 см; Висота: 3.5 см
Машинки нові металеві.

Машинки якісно виготовлені з металу. Гарна, яскрава колірна гама потішить будь-якого шанувальника "авто".
Вік від 3 років.
Матеріал машинок: Метал (сплав)
Метод виготовлення: Лиття під тиском
Машинки в заводській упаковці. На машинках є маркування.

Відсилання щодня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 85 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 90 г |
| Упаковка | Блистер |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴


