
Машинка Тачки 3 Disney Pixar Cars Trainer Cruz Ramirez Тренер Крус Рамирес (GXG61 / DVY29)
470 ₴
- Нет в наличии
- Код: CARS-Cruz-DVY29
Машина за мотивами мультфільму Тачки / Машина Крус Рамірес Круз Рамірез Діноко Cars Тачки Cruz Ramirez Cars
Круз Рамірез Cruz Ramirez машинка жовтого кольору з мультфільму Disney Cars 3 Тачки 3.
Круз Рамірез – персонаж дитячого мультфільму «Тачки», вона з'являється в третій частині як тренер Блискавки МакКвіна і є машиною марки Ferrari F12berlinetta.
Дізнавшись про її таланти, МакКуїн іде у відставку від свого спонсора Rust-eze, а Рамірез займає його місце. Її гоночний номер — «51», натхненний покійним Доком Хадсоном.
Круз Рамірез – молодий, латиноамериканський гоночний тренер та інструктор, яка працює в Гоночному Спорткомплексі Ржавейка. Велика прихильниця Блискавки МакКуїна; Рамірез охоче допомагає ветерану-гонщику, коли він звертається до неї по допомогу після аварії під час гонки за Кубок Поршня. Після перемоги у Флориді 500, Круз приймає пропозицію спонсорів Діноко, стати гонщиком Діноко.
Матеріал: метал
Упаковка: блистер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 80 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 38 мм |
- Цена: 470 ₴


