
Механічний вимірювач артеріального тиску VEGA VM-210. Тонометр механічний VM-210 з вбудованим стетоскопом
680 ₴
- Нет в наличии
- Код: VEGA-VM-210
Тонометр механічний VEGA VM-210 з вбудованим стетоскопом.
Тонометр механічний зі вбудованим стетоскопом VEGA VM-210 - прилад для самостійного вимірювання, зі зручним вбудованим стетоскопом і з безшовної латексної пневмокамері, що забезпечує довгий термін служби манжети.
- професійна нейлонова манжета на плече з кільцем;
- високоякісний манометр з надійним механізмом;
- стетоскоп, вбудований в манжету, з м'якими вушними оливами;
- надійний голчастий клапан для плавного регулювання з сітчастим фільтром від засмічення і кулькою від залипання;
- сумка для зберігання і транспортування тонометра;
2 роки сервісного і гарантійного обслуговування.
Тонометр Vega VM-210 механічний з вбудованим стетоскопом

Характеристики:
- Тип вимірювання тиску Механічний
- Діапазон вимірювань артеріального тиску 0-300 мм. рт. ст.
- Точність вимірювання артеріального тиску 3 мм. рт. ст.
- Розмір манжети 22-32 см
- Особливості Бесшовна латексна Пневмокамера
- Комплектація Манометр, манжета (22-32 см), стетоскоп, сумка-чохол, інструкція, гарантійний талон
- Габарити (ВхШхГ) 17,5х7х10,3 см
- Вага 0, 385 кг
- Колір Зелено-сірий
- Гарантія 24 місяці
- Країна реєстрації бренду Швейцарія
- Країна виробник товару Китай
Тонометр механічний зі вбудованим стетоскопом VEGA VM-210
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vega Helthlife |
| Тип тонометра | Механический |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения | 300 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики механических тонометров | |
| Комплектация стетоскопом | Стетоскоп встроен в манжету |
| Нагнетатель (груша) | Совмещенный с манометром |
| Диаметр циферблата манометра | 45 мм |
| Клапан травления | Металлический, Игольчатый |
| Фильтр обратного клапана | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 200 мм |
| Вес | 0.5 г |
- Цена: 680 ₴


