Новинка

Машинки Тачки Cars Mater (Pixar Disney): Метр Иван. Тачки Cars Mater Метр
340 ₴
- Готово к отправке
- Код: CARS-MATR_BLU
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинки Тачки Cars Mater (Pixar Disney): Метр Иван
Перед Вами супер крута лита машинка з серії Тачки 2.
Машинка від Disney з преміум серії, а це означає , що це точна копія героя з мультфільму.
Дуже якісне виконання деталей.
Розмір: масштаб 1:55 (9см).
Матеріал: метал, пластик
Унікальний подарунок для шанувальників мультфільму Тачки 3.
Виробник: Mattel Disney Pixar Cars
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 90 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Эвакуатор |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴

