
Ігрова фігурка Funko Pop Marvel Дедпул. Фигурка Funko Pop Фанко Поп Marvel Deadpool Марвел Дедпул №20
890 ₴
- Готово к отправке
- Код: FP-DEADPOOL
Фигурка Funko Pop Marvel: Deadpool Дэдпул фанко 20 / Фигурка Funko Pop Фанко Поп Marvel Deadpool Марвел Дедпул 10 см №20
Вінілова ігрова фігурка Funko Pop Deadpool Дедпул з пістолетом та мечем, що хитається стане чудовим подарунком для шанувальників фільму «Дедпул» від всесвіту Marvel. Голова іграшки при русі вона кумедно хитається. Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою. Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Ігрова фігурка сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.

Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку. Розмір фігурки близько 10см (в залежності від аксесуарів). Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Фігурка Funko Pop! Deadpool Дедпул
Розмір фігурки: близько 10 см.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Funko |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 100 мм |
| Материал | ПВХ |
| Персонажи | Дэдпул |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 111 мм |
- Цена: 890 ₴


