Super Wings Transforming Zoey Супер Крылья Трансформеры Super Wings Zoey Зои
Ігрові набори літачки-трансформери
з м/ф "Супер Крилья. Джетт і його друзі "
Шукали для вашої дитини захоплюючий і цікавий подарунок, тоді іграшка Super wings Zoey -відмінний варіант.
Зои — автомобіль швидкої допомоги. Дані іграшки виконані з високоякісного гіпоалергенного пластика, які не викликає алергії. Іграшки трансформується зі звичайного літака в супер робота, який пофарбований дуже якісно в яскраві кольори.

Розмір фігурок 5*4*5см

- Легко трансформуються
- В наявності також Супер Крила Трансформери Super Wings: Лео, Біло, Пол, Діззі, Доні, Джером, Сані, Кім, Зої, Джет, Тіно, Лайм, Крістал, Міра, Тоні, Віллі, Ровер, Астро
- Вік: для дітей від 3 років.
Збери свою команду.
Зверніть увагу! Оригінал Alpha Group/Трансформери упаковані у фірмове блістерне паковання.
Відсилання щодня.
Ціна вказана за 1 шт.

До складу набору входять дві іграшки-трансформера, кожна з яких виглядає дуже привабливо.
Ваша дитина може як катати літак по підлозі, завдяки коліщаткам, так і грати з роботом.
Роботи мають рухливі руки і ноги.
Літай разом з героями серіалу супер крила. Зібравши колекцію літаків, ваш малюк зможе відтворити сцену з мультфільму, де роботи трансформери захистять своїх друзів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Super Wings |
- Цена: 360 ₴





