
М'яка іграшка-брелок Pokemon: Charmander. Чармандер Покемон 11cm
240 ₴
- Готово к отправке
- Код: KEY-353
Іграшка Покемон Чармандер Pokemon Charmander / Фігурка-брелок Покемон Чармандер Pokemon Charmander 11 см Мягкая плюшевая игрушка Чармандер 11 см Покемон Pokemon
іграшкова фігурка, яка порадує всіх фанатів Покемонів.
Чармандер – покемон вогняного типу.
Чармандер являє собою двоногу рептилію червонувато-жовтогарячого кольору, з блакитними очима і кремовим черевцем. Зовні Чармандер схожий на динозавра, зокрема на теропода. У першому поколінні Чармандера на спині були невеликі шипи, але в наступних поколіннях вони зникли. На кінчику хвоста в нього горить полум'я. Він познайомився з Ешем, який почав його вивчати та тренувати.
Є ще інші талісмани покемон:
Бульбазавр;
Сквіртл;
Пікачу
Всі разом вони тренуються та борються з неприємностями. У всіх них різна доля, але вони разом стійко переносять усі неприємності і борються з ворогами, які загрожують їм.
Розмір фігурки:11см
Матеріал: плюш
Серія: Pokemon
Упаковка пакет поліетилен
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 110 см |
| Материал | Мех искусственный |
| Персонажи | Покемоны |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 110 см |
| Длина | 110 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Упаковка | |
| Упаковка | прозрачный пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Фигурная |
| Пол | Унисекс |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Толщина | 55 мм |
| Вид брелка | Универсальный |
- Цена: 240 ₴






