
Фігурка Funko Dorbz! Vinyl: Movies: Warcraft: Garona, 121, 8см
190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: FD-121
Фігурка Гаронна, Фанко Дорбз з К\Ф «Вар Крафт» - Garona, WarCraft, Funko Dorbz | Фігурка Funko Dorbz - Warcraft The Movie: Garona.

Гаронна Полуорчіха - персонаж вигаданому всесвіті Варкрафт. Гаронна - напівкровка, дочка орка і жінки-дренейке, за що була вигнана своїми співвітчизниками орками. Була учасником першої експедиції орків Орди в Азерот. Фігурка зображує Гаронну в звичних шкіряних обладунках орків під час експедиції.
Вінілова фігурка Garona за мотивами гри World of Warcraft. Виконана в унікальному стилі чібі. Добре деталізована, має яскраве забарвлення та плоску основу, що робить її стійкою на будь-якому типі поверхні. Ця фантастична фігурка обов'язково сподобається будь-якому шанувальнику світу World of Warcraft.

Матеріал: Вініл
Розмір: 8 см
Серія: World of Warcraft
Тип фігурки: Статуетка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Funko |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 80 мм |
| Материал | ПВХ |
| Персонажи | Warcraft |
| Состояние | Новое |
| Тип | Персонажи видеоигр |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Длина упаковки | 12 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 12 мм |
- Цена: 190 ₴



