Топ

Фигурка Funko Pop Star Wars Tech, 445
1 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: FP-SW-445
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фигурка Техник - Funko POP Star Wars #445: Tech

Фігурка Фанко Поп Зоряні війни Тех Funko Pop! Star Wars: Bad Batch – Tech
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! — стане чудовим подарунком для шанувальників всесвіту Star Wars.
Funko Зоряні війни: Star Wars: Bad Batch – Tech
“Тіх” – прізвисько клону-коммандос Великої армії Республіки часів Війн клонів. Він входить до складу елітного загону клонів 99, також відомого як «Бракована партія».
Фігурка Зоряні війни: Тех
- Матеріал: вініл
- Дарт Мол Funko POP! #445
- Категорія: Фігурки з фільмів
- Висота 10 см
- Вік: 3+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Funko |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 115 мм |
| Материал | ПВХ |
| Персонажи | Star Wars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 75 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 115 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴



