
Тачки: Чико Хикс Диноко (Cars: CHICK HICKS Dinoco). Шик Гікс Тачки Cars. Машинка Тачки: Чіко Хікс Діноко
295 ₴
- Готово к отправке
- Код: CARS-CHICKO-5
Машинка Cars Шик Хікc з мультфільму Тачки. Машинки из мультфильма "Тачки"
Іграшка виготовлена дуже якісно та реалістично. Колір як на фото.
Розмір моделі:
Довжина: 7,5 см; Ширина: 3,9 см; Висота: 2,5 см
Машинки нові литі металеві.

Матеріал машинок: Метал (сплав)
Метод виготовлення: Лиття під тиском

Disney Pixar Cars Dinoco Chick Hicks 86 Mattel
Машинка Тачки: Чіко Хікс — суперник Маквіна по Кубку Поршня.
Машинки якісно виготовлені з металу. Гарна, яскрава колірна гама потішить будь-якого шанувальника "авто".
Вік від 3 років.
Ціна вказана за 1 шт.
Машинки без заводської упаковки. Прозора БЛІСТЕР упаковка. На машинках є маркування.

ВІДПРАВКА ЩОДНЯ

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 39 мм |
- Цена: 295 ₴




