Топ
-34%

Контейнер з пакетами для прибирання за собаками та домашніми тваринами в асортименті
50 ₴
33 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 55059
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер для пакетів, для прибирання за собакою під час прогулянки. Такий контейнер зручно брати з собою на прогулянку.
Використовуючи пакети, Ви виявляєте високу соціальну відповідальність, спрямовану на підтримку чистоти і санітарного благополуччя дворів, вулиць, тротуарів, газонів, скверів і парків.

Спеціальний отвір дозволяє швидко і зручно дістати пакет при необхідності. Диспенсер можна прикріпити до пояса або повідця за допомогою пластикового карабіна. У комплекті поліетиленові пакети.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид | Пакет для фекалий |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 40 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 33 ₴


