Машинка-перевертень всюдихід джип трюкова
Інерціонна машинка "Truck" - це захоплююча дитяча іграшка з механізмом інерції, яка забезпечує швидкий та захоплюючий рух. Завдяки своєму яскравому дизайну та реалістичним деталям, вона привертає увагу дітей будь-якого віку. Запустіть "Truck" і насолоджуйтесь захоплюючими перегонами та пригодами, які вона пропонує!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 105 мм |
| Материал | Металлопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вездеход |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


