Новинка

Літачки: Шкіпер(Planes: Skipper). Літак "Шкіпер Райлі" з мультфільму "Літачки
850 ₴
- Готово к отправке
- Код: PLANES_SKIPPER7
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Літачки: Шкіпер (Planes: Skipper 7). Літак "Шкіпер Райлі" з мультфільму "Літачки
Шкіпер Райлі (також відомий як Пила 7) — дейтерагоніст анімаційного художнього фільму DisneyToon Studios 2013 року «Літаки» та другорядний персонаж у його продовженні 2014 року «Літаки: Вогонь і порятунок». Це старий темно-синій винищувач ВМС США, на якому знаходиться його льотна школа.

іграшка Літак з мультфільму "Летачки" Шкіппер подарує вашому малюкові захоплюючі пригоди з іграшкою літак. Збирайте колекцію літаків летачек і фантазуйте під час гри разом з вашим малюком.

Літаки: Шкіпер (Planes: Skipper) Скіпер- це іграшка, випущена за новим мультфільмом зі світу Тачок. Іграшка виконана дуже якісно, виготовлена фірмою Mattel.
Матеріал: пластик, метал.
Розмах крила: 12 см.
Приємний на дотик. Сприяє розвитку дрібної моторики у малюків, а також є відмінним предметом для розвиток фантазії і мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 90 мм |
| Материал | Металлопластик |
| Персонажи | Planes |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴









