
Робокар Полі Рой (Robokar poli) металева машинка Roy Poli Robocar, Silverlit оригінал 6 см
449 ₴
- Готово к отправке
- Код: POLI-ROY
Металева машинка Рой Poli Robocar, Silverlit

Машинка - це Рой, пожежна машина із серії персонажів знайомого серіалу для дітей. Сільверліт, компанія зі знаком якості, вирішила порадувати дітей і ось машинки-персонажі мультика Robocar Poli для дітей з 3 років вже у продажу! Вони такі ж міцні та довговічні, як і інші іграшки цього виробника, якими грають діти по всьому світу. Збираємо колекцію! Нехай Рой стане початком колекції, за допомогою якої дитина буде розігрувати різні сценки та вчитися спілкуватися з хлопцями. Такі ігри - це відмінна соціалізація. Ви можете непомітно підказати малюкові, як краще вчинити в тому чи іншому випадку. Машинки для рольових ігор непомітно допоможуть вам виховувати сина.
Машинка Рой Poli Robocar, Silverlit оригінал 6 см
Пожежник Рой, металева машинка 6 см, Robocar Polі
Машинка з улюбленого мультсеріалу Robocar Poli - пожежна машина Рой. Він живе у дивовижному містечку Брумстаун, де всі машинки вміють говорити! Рой надзвичайно добрий малий і як тільки чує сигнал про пожежу, готовий будь-якої хвилини кинутися на допомогу жителю міста, що потрапив у біду! Сюжетно-рольові ігри з використанням машинок із улюбленого мультсеріалу від компанії Silverlit сприяють розвитку уяви та просторового мислення, дрібної моторики рук вашої дитини, формують грамотну мову.Функціональність іграшки: Яскрава машинка-рятівник допоможе створити атмосферу міста Брумстаун з мультсеріалу Robocar Poli з надзвичайно добрими, чуйними жителями.Іграшка виконана із високоякісного металу. Деталі та краї акуратно оброблені. Безпека товарів – візитна картка компанії Silverlit.
Розмір машинки 6 см
метал
пакування блістер
виробник Silverlit.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silverlit |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 60 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Robocar Poli |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 40 мм |
- Цена: 449 ₴



