Набір фігурок Hasbro Littlest Pet Shop Lps Космічні пети 2шт
Класний набір Littlest Pet Shop від компанії Hasbro із нової космічної серії! У наборі представлені 2 фігурки милих різнокольорових тварин. Фігурки невеликого розміру, яскраві, деталізовані та дуже якісні. А ще вони мерехтять у темряві! З ними буде весело грати, вигадувати різні історії, колекціонувати, обмінюватись ними з друзями. Колекціонування розвиває терпіння та посидючість, а гра з невеликими фігурками - уяву та дрібну моторику
Космічні звірята Hasbro набір Littlest Pet Shop E2128 входять дві фігурки милих тварин з колекції "Литл Пет Шоп"
"Літлест Пет Шоп: Космічні звірята" — Ігровий набір LPS
Оригинал от Hasbro;
Висота фігурок: 4см
Розмір упаковки: 12х11х4 см
Вага: 90 г
Подробнее: https://elmir.ua/gaming_figures/set_of_figures_hasbro_littlest_pet_shop_lps_space_pets_7_pc_platter_e2129.html
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Littlest Pet Shop |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴




