
Плюшева іграшка музична підвіска Tulilo Ведмежа М'ятний
600 ₴
498 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9022
Музична іграшка підвіска на коляску плюшева Tulilo Ведмедик

Плюшевий ведмедик Tulilo – це музична іграшка підвіска для найменших. Іграшку Tulilo можна прикріпити до ліжка, автокрісла або коляски. Приємна ніжна мелодія допоможе малюкові заспокоїтися та швидше заснути. За допомогою лисички малюк буде вчитися виявляти любов, турботу і ніжність. Плюшева підвіска приємна і м'яка, в ніжних тонах, з приємною музикою - безумовно іграшка, яка стане найкращим першим другом Вашої дитини. Іграшка Tulilo ведмежатко зроблена з приємних, ніжних матеріалів та безпечний для дітей з перших днів життя. Це чудовий подарунок новонародженому, ідеальна пропозиція для першого відвідування.
Вікова категорія: 0+
Польща
Сприяє розвитку- Концентрації уваги
- Почуттів
- Пізнання
- Стимулює зір
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tulilo |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
- Цена: 498 ₴




