
Машинка Тачки 3 Disney Pixar Cars Sputter Stop (Sheldon Shifter)
320 ₴
- Готово к отправке
- Код: DXV29
Машинка Тачки 3 Disney Pixar Cars Sheldon Shifter
Sheldon Shifter (Шелдон Шифтер) - гоночний автомобіль нового покоління, який бере участь у гонках Piston Cup Racing під номером 92 у кодуванні Sputter Stop. Він приєднався до Кубка Поршня у 2017 році, замінивши Мюррея Клатчберна.

Перед Вами машинка з серії Тачки 3.
Машинка від Disney з преміум серії, а це означає , що це точна копія героя з мультфільму.
Дуже якісне виконання деталей.
Розмір: масштаб 1:55.
Матеріал: метал, днище, спойлер, колеса- пластик
Унікальний подарунок для шанувальників мультфільму Тачки 3.
Виробник: Mattel маркування (1186MJ.1.NL)
Країна Китай
Машинки без фірмової упаковки. Прозора блістер упаковка. На машинках є маркування.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 40 мм |
- Цена: 320 ₴

