
Машинка Брік Ярдлі Тачки 3/Cars 3 Brick Yardley Mattel
340 ₴
- Готово к отправке
- Код: CARS-24
машинка Брік Ярдлі Brick Yardley Die Cast Car Cars 3 Тачки 3 / Тачки 3: Брик Ярдлі (Cars 3 Brick Yardley)
Брик Ярдлі (англ. Brick Yardley) (в дубляжі — Бенз Зинос) — американський професійний перегоновий автомобіль та друг Блискавки МакКуїна.
Він мчався за командою Vitoline в гонках Кубка Великого Поршня майже десять років, після того, як Джеймс Клінар ушёл у відставку. Однак Бенз був уволений і замінений новичком Чарльзом Глянцелоттом в кінці сезону 2016 року

Особливості
Машинка Disney з преміум серії, а це означає, що це точна копія героя з мультфільму.
Розмір: масштаб 1:55 (7,5см)
Матеріал: метал, днище, спойлер, колеса- пластик
Унікальний подарунок для шанувальників мультфільму Тачки 3.
Виробник: Mattel маркування (1186MJ.1.NL)
Країна Китай
Машинки без фірмової упаковки. Прозора блістер упаковка. На машинках є маркування.
Унікальний подарунок для любителів мультфільму Тачки 3.
Виробник Mattel Disney Pixar Cars
Cars
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 35 мм |
- Цена: 340 ₴



