Новинка

Нічник "Квітка" для декору 12х3х12см LED Білий
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7150116
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративний Світильник LED 8 seasons desing

сучасний Led нічник прикрасить спальню або кімнату, придасть відчуття комфорту і уюта вашого будинку. Ніч абсолютно безпечний для дітей, тому що працює на батарейках і його можна залишити на всю ніч у спальне дитини. Виробник: Німеччина
В упаковці, можна на подарок
Основна інформація
Колір білий
Живлення від батарейок 3 * LR44
Матеріал ABS пластик;
Країна виробництва Німеччина
Комплектація нічник
Габарити
Висота предмета 12см
Глибина предмета 3 см
Ширина предмета 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Источник питания | Батарейка |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Скандинавский |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Управление | Кнопки |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 89 ₴






