Топ

Даррен Лідфут (Disney Cars Darren Leadfoot) від Mattel
750 ₴
- Готово к отправке
- Код: DVY29
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинка Тачки 3 Disney Pixar Cars Darren Leadfoot (GRR56 / DVY29)

Даррен Лідфут (англ. Darren Leadfoot), також відомий як Даррен Шпарит у російськомовній лінійці іграшок — перегоновий автомобіль Axxelo Fission, який мчався за команду Shiny Wax у перегонах Кубка Великого Поршня. Він пофарбований у світло-салатовий колір
Виробник: Mattel
- Матеріал: метал
- Для дітей від 3 років
Іграшка обов'язково сподобається вашому малюкові креативним дизайном.
Збери всіх героїв мультфільму та влаштуй захопливі екстремальні змагання між перегонниками.
Особливості
Металева модель, розмір: 7.5 см.
Виробник: Mattel Disney Pixar Cars
Масштаб: 1:55
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴

