Машинка "Тачки 3" Ферігейм "Таксі" / Faregame
Фарегейм (Faregame) - старий автомобіль-таксі, який любить змагатися в дербі Шалена Вісімка на Автотреку Яру Грома. У нього жовта та чорна фарба, як у таксі, а його гоночний номер – 42, як у Кела Реверса. Раніше працював таксистом і жив у таксопарку. Не вмів розслаблятись.

Фарегейм став одним із суперників Честера Фільтропродуллі та Круз. Він стикається з Арві Автодомом, але не вибуває, перед тим запитує Блискавку, чи той заплатив за проїзд, проте був збитий Доктором Скрежетом. Перед кінцем гонки його штовхнув Тако, і він залетів до кузова Доктора Скрежета, який штовхнув таксі раніше, внаслідок чого вибуває, бо не може виїхати.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Таиланд |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 75 мм |
| Материал | Металл |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 34 мм |
- Цена: 800 ₴




