Ігровий набір Hasbro Littlest Pet Shop Іграшка Звірятко Bongo Brill (A9191_B1748)
Hasbro Littlest Pet Shop Звірятка з аксесуаром. Фігурка маленького звірятка від Хасбро з симпатичною мордочкою — найбажаніший подарунок для дівчаток, що обожнюють хатніх тварин.
Потіште свою дитину чудовим маленьким звірятком високої якості вироблення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Littlest Pet Shop |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴



