Новинка

Набір фігурок HASBRO Littlest Pet Shop Adalyn Mustel & Holden Mustel
450 ₴
- Готово к отправке
- Код: B3548
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Holden Mustel Adalyn Mustel № 4078 4079 Littlest Pet Shop LPS ЛПС Пет Шоп Набір Видра Холден та Адалін
У наборі: звірятко зі своїм малюком і 3 прикраси. Усі фігурки детально промальовані, дуже милі, яскраві. Купуючи ігровий набір, ви подаруєте вашій дитині прекрасні години гри, політ фантазії, а також здатність розвивати моторику рук, уяву та мислення

Holden Mustel (#4078)
Otter
Adalyn Mustel (#4079)
Otter
Littlest Pet Shop LPS ЛПС Пет Шоп
Набір Видра Холден та Адалін
Висота іграшки: 5 см та 3 см
У набір складається: Дві іграшки, аксесуари.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 50 мм |
| Персонажи | Littlest Pet Shop |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



