Топ

Мягкая игрушка Кот Дремот "CatNap" из Poppy Playtime - 30 см. Smiling Critters
190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: CATNAP-20
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мʼяка іграшка Кетнеп Catnap Smiling Critters Poppy Play Time. М'яка іграшка КетНеп Усміхнені Звірята з Poppy Playtime Smiling Critters

Кет Неп. Кетнеп
Smiling Critters Poppy Playtime - один з найпопулярніших мультфільмів сучасних дітей.
Кіт Дрьома - один з головних героїв гри, тому є дуже бажаним подарунком.
Котик веселий , колір яскравий, він підійме настрій завжди
Висота: 30 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 30 см |
| Длина | 30 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴


