
Настільний п'ятишвидкісний вентилятор з подвійним мотором і міні-дисплеєм + USB, Fan T-68-White
600 ₴
- Готово к отправке
- Код: FAN T-68-White
Перезаряджуваний USB-настільний вентилятор, обертання на 360 градусів, 5 налаштувань швидкості, тихий і енергозберігаючий, ідеально підходить для приміщень, надворі, подорожей

Настільний п'ятишвидкісний вентилятор являє собою ефективний пристрій для забезпечення комфортного охолодження. Цей вентилятор ідеально підходить для дому, офісу або будь-якого іншого простору, де потрібен освіжаючий потік повітря.
Компактний і стильний дизайн дають змогу легко інтегрувати вентилятор у будь-який інтер'єр без зайняття місця. Він ідеально підходить для розміщення на робочому столі, кухонному столі або на тумбочці біля ліжка для особистого використання. Цей настільний вентилятор забезпечує не тільки ефективне охолодження, а й зручність використання завдяки функціональному дизайну. Він стане незамінним помічником у спекотні дні та забезпечить приємний повітряний потік у будь-яку пору року.

Особливості:
- Має подвійний мотор.
- Нахил голови вентилятора регульований.
- Циркуляція повітря на 360°.
- Негучна робота.
- Компактний розмір, зручно використовувати настільно.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Колір: білий.
- Режими обдування: 5.
- LED-дисплей.
- Розмір: 26 х 10 см.
Комплектація:
- Вентилятор.
- Кабель USB.
Увага!
- Колір кабелю в комплекті може відрізнятися.
- Через передачу кольору на різних пристроях наживо колір виробу може відрізнятися.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Диаметр лопастей | 65 мм |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество скоростей | 5 |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Колонный |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка дисплея | Да |
| Угол наклона | 360 град. |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 600 ₴










