Дитячий флісовий плед Minecraft 100 х 150 см
Придбайте цей затишний флісовий плед у стилі Minecraft, який підійде для щоденного використання. М'який фліс чудово зігріває і слугує дійсно будь-де, тож ви насолоджуватиметеся максимальним комфортом. Плед підійде для перегляду телевізора, відпочинку на терасі, подорожей і навіть для літнього пікніка. Він стане незамінним доповненням будь-якого будинку. Флісовий плед також дуже простий у догляді, він не мнеться і дуже швидко сохне.

Параметри та специфікація
| Казковий мотив: | Minecraft |
| Колір: | зелена |
| Матеріал : | 100% поліестер |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розміри: | 100 x 150 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lidl |
| Материал | Плюш |
| Ширина | 100 см |
| Длина | 150 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Сказки, кино, мультфильмы |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Германия |
| Размер | Полуторный |
| Тип по составу | Смешанный |
| Машинная стирка | Да |
| Состав материала | |
| Полиэстер | 100 % |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴




