
Ігровий набір Little Pony Hasbro ЕплДжек Сяйво Магія Дружби - Applejack, My little pony
1 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP-APPLEJACK
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий набір Hasbro My Little Pony ЕплДжек Сяйво Магія Дружби - це поні із серії My Little Pony виробництва фірми Hasbro. Вона є улюбленицею серед дівчаток-шанувальниць мультсеріалу My Little Pony.

Ігровий набір Hasbro My Little Pony Сяйво Магія Дружби Поні-подружки Жовтий
фігурка являє собою симпатичну конячку з м'якою довгою гривою та хвостиком
поні оснащена світловими ефектами, якщо натиснути на кнопку, можна побачити, як фігурка підсвічується.
Розмір лялечки: 13 см
Розмір упаковки: 19х19х7 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 130 мм |
| Персонажи | My Little Pony |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Детские |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



