Дитячі боді Lupilu (2шт.) 6-12 міс

Чудова якість. З чистої бавовни — м'який, приємний трикотаж, тягнеться. З практичними кнопочками для зручності одягання. З рюшечками на плічках
Склад: 100% бавовна
Розмір: 74-80 зріст для дівчинки від 6-12 місяців підійде
Популярний німецький бренд одягу для дітей, який використовує тільки високоякісні та надійні матеріали, комфортні під час носіння, надійні та прості в догляді. Якість одягу чудово підходить для ніжної шкіри малюків. Одяг розроблений так, щоб малюки почувалися комфортно, красиво й безпечно! Одяг пройшов сертифікацію "ЕКОТЕКС-100" — вимоги до визначених характеристик безпеки матеріалу: нореми вмісту певних хімічних речовин (ТВВ, апрети), заборонений на використання визначених речовин (красителі, апрети), стійкість забарвлення в певних умовах, рН водної витяжки та ін.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lupilu |
| Страна производитель | Германия |
| Вид изделия | Боди с длинным рукавом |
| Пол | Для девочек |
| Размер детской одежды (по росту) | 74-80 |
| Цвет | Розовый |
| Тип ткани | Хлопок |
| Состав | бавовна |
| Застежка | Кнопки, Центральная |
| Длина изделия по спинке | 45 см |
| Длина рукава изделия | 27 см |
| Длина рукава | Длинный |
| Состояние | Новое |
| Рост | 74 см |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Сезон | Всесезонный |
| Фасон рукава | Длинный |
- Цена: 300 ₴



