Автомобіль машинка Тачки Cars Метр Mattel Disney Pixar

Метр (англ. Tow Mater) — один з головних героїв, кращий друг Блискавки Макквіна і власник звалища Радіатор-Спрінгс.
- Виробник: Mattel
- Матеріал: метал
- Для дітей від 3 років
Іграшка обов'язково сподобається вашому малюку креативним дизайном і яскравими графіті.
Збери всіх героїв мультфільму і влаштуй захоплюючі екстремальні змагання між гонщиками.
Особливості
Металева модель, розмір: 8.5 див.
Виробник: Mattel Disney Pixar Cars
Масштаб: 1:55
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Эвакуатор |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 42 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴



