
Литиачки: Эль Чупакабра (Planes: El Chupacabra). Самолет "Чупакабра" из мультфильма "Литачки" уценка брака
760 ₴
646 ₴
- Готово к отправке
- Код: PLANES_El
Металева іграшка Літак Ель Чупакабра з мультфильму Літачки.
А ось і легенда Мексики - чарівний Ель Чупакабра. У його житті є місце тільки для швидкісних польотів і Рошель! Ель Чупакабра - це справжній прототип героя з мультфільму в масштабі 1:55.

Ціна вказана за 1 шт
Металева іграшка Літак з мультфільму "Літачки" Ель Чупакабра подарує вашому малюкові захоплюючі пригоди з іграшкою літак. Збирайте колекцію літачків та фантазуйте під час гри разом з вашим малюком.
Приємний на дотик. Сприяє розвитку дрібної моторики у малюків, а також є відмінним предметом для розвиток фантазії і мислення.

Літачки: Ель Чупакабра (Planes: El Chupacabra) - це іграшка, випущена за новим мультфільмом зі світу Тачок. Іграшка виконана дуже якісно, виготовлена фірмою Mattel.

Матеріал: пластик, метал.
Розмах крила: 11 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Самолет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металлопластик |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 40 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Персонажи | Planes |
| Состояние | Новое |
- Цена: 646 ₴








