
Вертоліт Робокар Полі - Хелі (Robocar POLI) 7см металева, Silverlit
455 ₴
- Готово к отправке
- Код: RP-HELI-1
Робокар Полі Хелі (Robocar POLI)
Вертоліт-рятівник Хелі живе в дивовижному містечку Брумстаун, де всі машинки вміють говорити!

Хелі надзвичайно добрий малий і готовий у будь-яку хвилину вилетіти на допомогу жителя міста, що потрапив у біду! Сюжетно-рольові ігри з використанням машинок з улюбленого мультсеріалу від компанії Silverlit сприяють розвитку уяви та просторового мислення, дрібної моторики рук вашої дитини, формують грамотну мову.
Функціональність іграшки: яскравий вертоліт-рятівник допоможе створити атмосферу містечка Брумстаун із мультсеріалу «Robocar Poli» з надзвичайно добрими, чутливими жителями.

Купити Вертоліт металевий Robocar Poli Хелі 6 см (83160) Ви можете в нашому інтернеті — магазині Liberty-zone.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silverlit |
| Страна производитель | Гонконг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Персонажи | Robocar Poli |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика изделия | Транспорт |
- Цена: 455 ₴





