Новинка
-16%

Інтерактивний Малюк Йода Мандалорець Зоряні війни Star Wars Mandalorian The Child Hasbro
1 400 ₴
1 176 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7733
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтерактивний Малюк Йода Мандалорець Зоряні війни Star Wars Mandalorian The Child Talking Plush Toy Hasbro

Електронна гра, натхненна серіалом The Mandalorian live-action на Disney Plus Ця електронна гра командує гравцям зробити 3 дії голосом мандалорця, і вони мають реагувати правильно та якнайшвидше.
Якщо гравець робить це правильно, він отримує ще один шанс, але якщо він цього не робить, він вибуває!
Ігровий блок має 2 режими: Solo і Pass-it, так що діти можуть гратися поодинці або з друзями
Оригінальна назва: Baby Yoda Bop It! Star Wars: The Mandalorian
Розробник: Hasbro
батарейки 2 * AAA
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Герой кино |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Звуковые эффекты, Коллекционные |
| Ширина | 145 мм |
| Длина | 135 мм |
| Высота | 135 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Star Wars |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴




