
Ігровий набір Hasbro My Little Pony the Movie Морські поні Pinkie Pie (C0680_C3333)
580 ₴
- Готово к отправке
- Код: C0680
Фігурка Май Літл Поні Русалка Пінкі Пай серія Мерехтіння/My Little Pony The Movie Pinkie Pie Seapony
My Little Pony the Movie Морські поні Pinkie Pie

Оживи моменти з мультфільму з поні-русалкою Pinkie Pie!
Новинка від Hasbro, створена за сюжетом мультфільму My Little Pony в кіно (2017).
Жахливий Король Шторм захопив Кантерлот і хоче позбавити поні магії! Для порятунку всієї Еквестрії Твайлайт Спаркл, Епплджек, Реріті, Рейнбоу Деш, Флаттершай і Пінкі Пай вирушають у захопливу, загадкову та дуже небезпечну подорож. Їм доведеться зануритися в океан, тому поні перетворюються на русалок.
До набору входить спеціальна прикраса, всередині якої є перлинка (прикрасу можна відкрити).
На боці фігурки нанесені блискітки, голова та хвостик обертаються.
Містить дрібні деталі, дітям до 3 років не рекомендовано.
Не призначена для гри у воді.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Коллекционные |
| Длина | 145 мм |
| Высота | 76 мм |
| Персонажи | My Little Pony |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 160 мм |
- Цена: 580 ₴


