
My Little Pony Рейнбоу Деш русалка Hasbro Май Литл Пони Rainbow Dash Movie Морські поні
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С3334
Ігрова фігурка Hasbro My Little Pony поні Rainbow Dash Рейнбоу Деш ‒ це блакитний поні-пегас з веселковим кольором гриви і хвоста. Вона дуже любить швидкість і польоти, змагання і перемоги. Має мітку у вигляді веселкової блискавки із хмари.
Фігурка My little pony Рейнбоу Деш морська поні

Фігурка My Little Pony My Little Pony Поні Рейнбоу Деш стане відмінним подарунком для будь-якої дівчинки. Ігри з цієї фігуркою посприяють розвитку у дитини фантазії і допитливості, допоможуть оволодіти навичками спілкування, виховають почуття відповідальності і турботи. Завдяки маленькому розміру іграшки дитина зможе взяти її з собою на прогулянку або в гості.
Ця 8-сантиметрова фігурка зображає героїню мультфільму "My Little Pony the Movie". У поні є хвіст, прикрашений блискітками, як у русалки. Відкрийте її кулончик, щоб знайти скарб! Пориньте у захоплюючі пригоди разом з "My Little Pony"
До набору входить фігурка та аксесуари.
Кожна неповторна поні відзначена унікальними символами, які знаходяться у неї на боках! Відмітний знак з'являється на поні, коли вона розуміє, що чимось відрізняється від інших. Виявити, що робить її особливою не просто. Вашій донечці буде цікаво розгадати цю таємницю.
Фигурка Hasbro Май Литл Пони Радуга Дэш (Ренбоу Деш), 8,5 см - Rainbow Dash, My Little Pony, Friendship is Magic
Як і більшість іграшкових коників My Little Pony, гриву і хвіст у Рейнбоу Деш можна розчісувати, заплітати кіски і створювати різні зачіски.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 145 мм |
| Высота | 72 мм |
| Персонажи | My Little Pony |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| Высота упаковки | 37 мм |
- Цена: 590 ₴

