
My Little Pony Кришталева поні Принцеса Петалс Crystal Princess Petals Е5481
230 ₴
- Готово к отправке
- Код: Е5481
Фігурка My Little Pony поні Принцеса Петалс Crystal Princess Petals 6см
Піпп — стильна та талановита принцеса та поп-зірка із Зефірних гір. Її прагнення розважати всіх поні, особливо своїх шанувальників! Вона любить співати та спілкуватися в соцмережах.
My Little Pony Магічні поні MLP - Моя маленька Поні Princess Petals

Піпп — рожевий пегас із золотими копитами. Її ноги мають легку градацію у світліше рожеве пір'я. Її крила пухнасті і білі, зроблені з великого м'якого пір'я. Її фіолетова грива хвиляста і зачесана набік. Її хвіст середньої довжини. У неї зелені очі.
Її відзнака - це темно-пурпурна музична нота з білими лампочками. На внутрішній стороні музичної ноти зображено малюнок жовтої корони.
Висота фігурки 6см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Высота | 60 мм |
| Персонажи | My Little Pony |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 65 мм |
| Высота упаковки | 65 мм |
- Цена: 230 ₴




