Новинка
-10%

Супер Крила Тікі Трансформери Super Wings Tiki 6см оригінал міні серія
520 ₴
468 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW-TIKI
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Super Wings Transforming Tiki Супер крила Тікі 6 см фігурка-трансформер міні серія
Ігрова фігурка-трансформер Super Wings Tiki, Тікі

Знайомтеся: « Я Суперзаряджений Пол - один із головних героїв команди Супер Крила!За допомогою іграшок-трансформерів діти від 3 до 7 років розвивають допитливість, просторове мислення, логіку та дрібну моторику, вчаться аналізувати та спостерігати. Продукція сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані барвники не токсичні та гіпоалергенні. Міні-трансформери "Супер крила" - найменші іграшки в серії, їх розмір всього 6см. Кожен літачок просто - в три кроки - трансформується в робота, навіть крихітка впорається з таким чудовим перетворенням. Чи готові? Раз, два, три: Поле, трансформуйся! Міні-трансформер тікі: шасі вільно обертаються, двері трансформуються в руки, а ноги в літака.

- Виготовлені з високоякісних матеріалів
- Легко трансформуються
Супер Крила Трансформери Super Wings Поул, Діззі, Доні, Джером, Сані, Кім, Зої, Джет та інші
- Легко трансформуються
Супер Крила Трансформери Super Wings Поул, Діззі, Доні, Джером, Сані, Кім, Зої, Джет та інші
- Вік: для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Герой кино |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Длина | 58 мм |
| Высота | 58 мм |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 468 ₴






