Іграшка-трансформер Супер Крила, Agent Chace - Super Wings Auldey EU720223

Super Wings агент Чейз є спеціальним агентом команди. Він гордий, впевнений у собі, розумний і часто працює над таємними справами. Його високотехнологічні гаджети роблять його одним з найкрутіших крил у парку, і він може трансформуватися у будь-який іграшковий транспорт для хлопчиків та дівчаток!
Агент Чейз перетворюється з іграшкового літака на бота всього за 10 простих кроків! Зберіть усіх своїх улюблених героїв команди Super Wings та вирушайте у нові пригоди по всьому світу!
Багато іграшок-літаків, які можна зібрати: Джетт, Діззі, Донні, Пол, Астра,, агент Чейз, та інші (кожний продається окремо).
іграшка-трансформер Агент Чейз створена для дошкільнят Super Wings віком від 3 років та старше.
Для цього іграшкового літака не потрібні батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Высота | 140 мм |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 1 400 ₴




