
Супер Крылья Марти Трансформеры Super Wings Marty - 12см (оригинал) Super Wings Season 8 Electric Marty
1 400 ₴
- Под заказ
- Код: EU780234
Отправка с 27 мая 2026Фігурка-трансформер Super Wings Марті Super Wings Transforming-Supercharge Marty Марти (120х140мм)
Super Wings Season 8 Electric Marty Transformer Robot

Супер крила – Трансформер Марті
Пропонуємо Вашій увазі Ігрові набори літачки - трансформери
з м/ф "Супер Крила. Джетт та його друзі"
-
Пориньте у хвилюючий світ пригод із Роботом Трансформером "Марті" - головним героєм мультфільму "Супер Крила".
-
Цей робот-трансформер є чудовим поєднанням швидкості, енергії і можливостей, змушуючи вас переживати захоплюючі моменти разом з улюбленим героєм.
-
Марті – новий герой 8 сезону мультфільму. Трансформація Марті з робота в літак - в декілька простих кроків. Відтворюйте дивовижні моменти з мультфільму, перетворюючи вашого героя на приголомшливий літак і назад. З цим легким та захоплюючим процесом ваша дитина буде насолоджуватися годинами веселощів та творчості.
-
Марті – особливий літак-вантажний кран – найсильніший у команді Супер Крильєв! Він пишається тим, що зроблений із надміцної сталі і дуже за будь-якої можливості виконувати важку роботу! Але саме рішучий дух Марті робить його воістину непереможним! У робота рухливий кран, що обертається. Зберіть усю команду героїв Супер Крил. Разом вони утворюють непереможну команду, готову до нових подвигів та пригод. Розвивайте уяву та створюйте унікальні сценарії спільних місій. Цей трансформер – не просто іграшка, це ключ до захоплюючого світу Супер Криль. Він забезпечує не тільки розвагу, а й розвиває координацію рухів та творче мислення вашої дитини. Марті - ваш вірний союзник у створенні неймовірних історій та втіленні у життя фантазій. Пориньте у світ Супер Крил з трансформером Марті, втілить у життя захоплюючі сцени та вирушайте у захоплюючі пригоди разом із цим потужним та швидким героєм! Super wings – ми доставляємо! Супер крила іграшки - це чудовий подарунок хлопчику або дівчинці на День Народження, Новий Рік
Трансформери упаковані у фірмове впакування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Коллекционные |
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Супер Крилья | игрушки |
- Цена: 1 400 ₴



