Фігурка-трансформер Super Wings Золота дівчинка Super Wings Transforming-Supercharge Golden Girl

Супер крила – Super Wings Golden Girl
Пропонуємо Вашій увазі Ігрові набори літачки - трансформери
з м/ф "Супер Крила. Джетт та його друзі"
-
Пориньте у хвилюючий світ пригод з Роботом Трансформером "Голден Герл" - головним героєм мультфільму "Супер Крила".
-
Цей робот-трансформер є чудовим поєднанням швидкості, енергії і можливостей, змушуючи вас переживати захоплюючі моменти разом з улюбленим героєм.
-
Голден Герл - новий герой 8 сезону мультфільму. Трансформація Голден Герл з робота в літак - це лише декілька простих кроків. Відтворюйте дивовижні моменти з мультфільму, перетворюючи вашого героя на приголомшливий літак і назад.
-
З цим легким та захоплюючим процесом ваша дитина буде насолоджуватися годинами веселощів та творчості.
-
Голден Герл - юна рожева принцеса-літач - космічна мандрівниця з іншої планети з супер високо технологічною паличкою, що володіє космічною силою! Її енергійна цікавість і сила нано-палички створюють неприємне комбо, яке стає постійним джерелом роздратування її старшого брата Голден Бою!
-
Зберіть усю команду героїв Супер Крил. Разом вони утворюють непереможну команду, готову до нових подвигів та пригод. Розвивайте уяву та створюйте унікальні сценарії спільних місій. Цей трансформер – не просто іграшка, це ключ до захоплюючого світу Супер Криль. Він забезпечує не тільки розвагу, а й розвиває координацію рухів та творче мислення вашої дитини. Голден Герл - ваш вірний союзник у створенні неймовірних історій та втіленні у життя фантазій.
-
Пориньте у світ Супер Крил з трансформером Голден Герл, втілить у життя захоплюючі сцени і вирушайте у захоплюючі пригоди разом із цим потужним та швидким героєм! Super wings – ми доставляємо! Супер крила іграшки – чудовий подарунок хлопчику чи дівчинці на День Народження, Новий Рік
Трансформери упаковані у фірмове впакування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Коллекционные |
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Супер Крилья | игрушки |
- Цена: 1 390 ₴






