
Супер Крила Саллі Трансформер Super Wings Sally оригінал 12,5см EU780264
1 400 ₴
- Под заказ
- Код: EU780264
Отправка с 25 мая 2026Фігурка-трансформер Super Wings Саллі Super Wings Transforming Sally Саллі

Супер крила – Трансформер Саллі
Пропонуємо Вашій увазі Ігрові набори літачки - трансформери
з м/ф "Супер Крила. Джетт та його друзі"
-
Саллі - це птерозавроподібний Супер Крила, представлений у 8 сезоні, разом з Марті, Люсі та іншими новими персонажами цього сезону. Як і Тіно, вона – динозавр Супер Крила. Саллі є членом Діно Крил разом з іншими динозавроподібними Супер Крила в 9 сезоні.
-
Саллі - самка птерозавра Super Wings. Її основний колір - фіолетовий з деякими жовтими та білими ділянками. Колір її очей також фіолетовий.
Саллі дуже весела та щаслива Супер Крила, будучи новачком у команді, вона любить розмовляти та проводити час із ними. Оскільки вона хвилюється, коли їй доводиться йти на місії по доставці з Джеттом, Саллі любить допомагати, коли щось відбувається під час цього, Вона пишається тим, що має особливу форму динозавра, яка може допомогти динозаврам у небезпеці. -
Як і Тіно, Саллі може трансформуватися в птерозавра на додаток до її режимів літака та робота. Коли вона трансформується, Саллі може використати свої крила, щоб формувати гігантські торнадо, і повертатися проти себе, щоб здути все, що завгодно. Вона також може витягувати свої пазурі, щоб спробувати переносити досить важкі вантажі.
-
Цей трансформер – не просто іграшка, це ключ до захоплюючого світу Супер Криль. Він забезпечує не тільки розвагу, а й розвиває координацію рухів та творче мислення вашої дитини. Марті - ваш вірний союзник у створенні неймовірних історій та втіленні у життя фантазій. Пориньте у світ Супер Крил з трансформером Марті, втілить у життя захоплюючі сцени та вирушайте у захоплюючі пригоди разом із цим потужним та швидким героєм! Super wings – ми доставляємо! Супер крила іграшки - це чудовий подарунок хлопчику або дівчинці на День Народження, Новий Рік
-

Трансформери упаковані у фірмове впакування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Auldey |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Фиолетовый |
| Особенности | Коллекционные |
| Высота | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Супер Крилья | игрушки |
- Цена: 1 400 ₴


