Топ

Ігровий набір для ліпки Play-Doh 4 баночки 448г Play-Doh Hasbro Е4867
299 ₴
- Готово к отправке
- Код: Е4867
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий набір для ліпки Play-Doh. Hasbro Play Doh (Хасбро Плей До)
просто знахідка для маленьких шанувальників ліплення з пластиліну. Чудовий набір для ліплення, який допоможе вашому малюкові створити свої перші маленькі шедеври.

Чому варто купити:
- набір містить у собі все, що потрібно для зручної, комфортної та продуктивної роботи з пластиліном Плей-До
- можна виконувати найрозмітніші маніпуляції з пластиліном: видавлювання, різання або ліплення
- входять аксесуара для гри, проходячи через які пластилін набуватиме ту чи іншу форму
- сприяє розвитку дрібної моторики рук, координації рухів, уяви та посидючості
- виготовлений із безпечних матеріалів

У комплекті:
- 4 баночки пластиліну Play-Doh по 112 г кожна
Маса пластиліну (загальна): 448 г
Виробник: Hasbro
Рекомендовано для дітей від 2років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Набор для лепки |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество цветов в наборе | 4 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 6 см |
| Высота | 8 см |
| Вес | 448 г |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴





