Топ

Рюкзак Сонік / Sonic шкільний набір для хлопчиків: рюкзак для школи, сумка через плече
1 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: Sonic-BAG-3X
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Шкільний набір для хлопчиків Сонік / Sonic: рюкзак для школ, сумка через плече
Комплект 3в1: рюкзак + сумка + пенал для хлопчика в школу.
Рюкзак оснащений містким основним відділенням із внутрішньою кишенею. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Дана модель має:
- водонепроникну міцну тканину Оксфорд;
- дихаючу пружинячу спинку, що не буде травмувати хребет дитини;
- м'які потовщені лямки, які регулюються, не будуть врізатися в плечі.
РОЗМІРИ
Рюкзак: ширина - 29 см, висота - 42 см, глибина - 16 см.
Сумка: ширина - 19 см, висота - 23 см, глибина - 6 см.
Пенал: ширина - 24 см, висота - 11 см, глибина - 7 см.


Набір шкільний Сонік / Sonic / Рюкзак Сонік /сумка для взуття Сонік / пенал Сонік /бананка Сонік / Sonic
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Для мальчиков |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 15 см |
| Узоры и принты | Сказки, кино, мультфильмы |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Производитель | Sonic |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴








