Новинка
-19%

Рюкзак Hello Kitty для дівчаток з брелком Рожевий
1 300 ₴
1 053 ₴
- Готово к отправке
- Код: Hello Kitty
+380 (66) 153-02-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для дівчинки рожевий Hello Kitty 36 х 30 х 12 см
Трендовий актуальний рюкзак HELLO KITTY для дівчаток на будь-яку подію З текстилю, на 2 відділення, велике і маленьке, чудової якості, з брелоком в комплекті
Рюкзак має бокові кишені, лямки регулюються, повністю усипаний маленькими Кітті, яку так любить ваша дитина
Розмір: 43 х 30 х 16 см
Від фабричного виробника
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Розовый |
| Наполнение | Нет |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 16 см |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Узоры и принты | Сказки, кино, мультфильмы |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 1 053 ₴







