
My Little Pony Рейнбоу Деш Hasbro Май Литл Пони Rainbow Dash 9см
320 ₴
- Готово к отправке
- Код: В8924
Ігрова фігурка My Little Pony поні Rainbow Dash Рейнбоу Деш Hasbro ‒ це блакитний поні-пегас з веселковим кольором гриви і хвоста. Вона дуже любить швидкість і польоти, змагання і перемоги. Має мітку у вигляді веселкової блискавки із хмари.
Фігурка My Little Pony My Little Pony Поні Рейнбоу Деш стане відмінним подарунком для будь-якої дівчинки. Ігри з цієї фігуркою посприяють розвитку у дитини фантазії і допитливості, допоможуть оволодіти навичками спілкування, виховають почуття відповідальності і турботи. Завдяки маленькому розміру іграшки дитина зможе взяти її з собою на прогулянку або в гості.
Кожна неповторна поні відзначена унікальними символами, які знаходяться у неї на боках! Відмітний знак з'являється на поні, коли вона розуміє, що чимось відрізняється від інших. Виявити, що робить її особливою не просто. Вашій донечці буде цікаво розгадати цю таємницю.
Фигурка Hasbro Май Литл Пони Радуга Дэш (Ренбоу Деш), 8,5 см - Rainbow Dash, My Little Pony, Friendship is Magic
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 60 мм |
| Персонажи | My Little Pony |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Детские |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Ширина упаковки | 125 мм |
- Цена: 320 ₴










