
Вспиш і Чудо машинки/Blaze/"Вспиш Чудо-машинки" набір 6 шт. ціна за 1 шт. уцінка
59 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: BLAZE-6
Машинки зроблені за мотивами дитячого мультсеріалу "Спалах і диво-машинки". Ця іграшка є іграшковим втіленням одного з персонажів мультика ( Вспыш. Крушила. Огірочок. Зег. Рик. Сміливчак ). Іграшка з великими колесами та високою підвіскою дасть змогу маленьким шанувальникам монстраків розігрувати різні сцени за участю будь-якого героя, а також почуватися Ей-Джеєм або Геббі.
Кузова вантажівців зроблені з пластику, а оси - з металу. Товсті міцні шини дають змогу розвивати велику швидкість. Ваша дитина зможе зібрати всю компанію друзів спалаху.
Машинки безпечні в руках малюків: у них немає дрібних знімних деталей і гострих країв.
Набір складається із 6 машинок. ціна вказана за 1 машинку під час купівлі набору 6 щіт



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 66 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 59 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.








