
Тачки 2: Холлі (Cars 2: Holley Shiftwell) / Холлі ДеЛюкс / Disney Pixar Cars Secret Agents
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARS-HOLLEY
7,5 см* 3.8см* 2,5 см
Холлі Делюкс - британський агент з роботи з клієнтами, яка була відправлена в Токіо для обміну важливою інформацією зі шпигуном Фіноном МакМіслом. Раптом вона була втягнута в шпигунську місію та допомогла розв'язати таємницю двигуна. Наприкінці фільму вона розповідає всім, що вона є подругою Метраі каже йому, що він має їй обезпечене перше побачення.
Характеристики: Постачається БЕЗ ФІРМЕННОЇ ПАКОВКИ (тачка з набору).
машинка з фірмового металевого сплаву;
- з елементами пластику дзеркала бузкового кольору;
- кути згладжені;
- точне промальовування дрібних деталей;
- фірмові наклейки на бампері та інших частинах автомобіля;
- обертові колеса.
Рекомендований вік: з 3 років.
Ціна за 1 шт.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете багато інших героїв.
Розвиває фантазію та дрібну моторику.
|
Емоційна уява, Увібрація простору, Уміння грати
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney Cars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 278 ₴










