
Кукла-щенок "VIP PETS Lilith". Лялька-цуценя VIP pets, Lilith. Іграшки собачки VIP PETS
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: LK2007
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Герой Vip Pets з аксесуарами.Така іграшка розвиватиме фантазію, творчий потенціал, мислення та дрібну моторику рук Вашої дитини. У процесі гри в дитини розвиватиметься логічне мислення, уява, уважність і моторика маленьких пальчиків.
Паковання: Коробка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 90 г
Габарити в упаковці: 7 x 9.5 x 11 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Лялька
Паковання: Коробка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 90 г
Габарити в упаковці: 7 x 9.5 x 11 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Лялька

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lovely |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 110 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Тварини |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

