Як офіційний буксирувальник траси Piston Cup, Тоук витяг свою частку збитих чемпіонів із траси. Він бачив найкращих перегонників у найважчі моменти їхнього життя, але він завжди поважає їхню конфіденційність». У фільмі Букс можна побачити на автодрому Юга серед кількох інших евакуаторів тієї ж моделі та кольору. Пізніше він з'являється, буксуючи Чака Армстронга з поля після гігантської аварії, спричиненої Чиком Хіксом

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



