
Тачки 2: Джессі Хаулландер (Cars 2: Cruisin Tokyo Jesse Haullander). Тачки Джессі Холландер
365 ₴
- Немає в наявності
- Код: CARS-JESSE
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тачки 2: Джессі Хуландер (Cars 2: Cruisin Tokyo Jesse Haullander)
| Джессі Хаулландер (англ. Jesse Haullander) — автомобіль з Японії. |
- Виробник: Mattel
- Матеріал: метал
- Для дітей від 3 років

Збери всіх героїв мультфільму та влаштуй захопливі екстремальні змагання між перегонниками.
Особливості
Металева модель, розмір: 8 см.
Постачається БЕЗ ФІРМЕННОЇ ПАКОВКИ, у пакеті (тачка з набору).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 35 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гоночний автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴

