Май литл поні — My Little Pony Sunset Shimmer. Моя маленька поні. Ігровий набір лялька My little pony Sunset Shimmer оригінал hasbro

для шалених шанувальниць мультфільмів і мультсеріалів My Little Pony.
Вік: від 3 років
Висота фігурки: 12см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 120 мм |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴








